AvaWren3145576
أنشأ الصفحة ب'Hydraulik, ktorego wynajelam, mial swoje lata i robil wszystko po swojemu. Mowil, ze w moim bloku kiedys byly inne standardy i trzeba to uwzglednic. I mial racje. Remont łazienki w starym budownictwie to jak otwieranie puszki Pandory. Kiedy odslonilem sciane pod oknem, okazalo sie, ze tynk jest wilgotny i trzeba go osuszyc. To oznaczalo dodatkowy tydzien przerwy i wiecej pieniedzy. Kupilam wtedy mniejsza pralke, taka slim o glebokosci 40 cm, zamiast standardowej 6...'